Yaz Okulu Programı

Pazartesi

Nöbet

08:30 - 09:00

Kahvaltı

09:00 - 09:40

Teneffüs

09:40 - 09:50

Hareket Eğitimi

09:50 - 10:30

Yüzme

10:40 - 12:10

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00

Almanca

13:00 - 13:40

Teneffüs

13:40 - 13:50

Ahşap Tasarımı Kodlama

13:50 - 14:30

Moda

14:40 - 15:20

İkindi Kahvaltısı

15:20 - 15:40

Doğa Oyunları

15:40 - 16:20

Kısa Film

16:20 - 16:50

Eve Dağılış

16:50 - 17:00

Salı

Nöbet

08:30 - 09:00

Kahvaltı

09:00 - 09:40

Teneffüs

09:40 - 09:50

Hareket Eğitimi

09:50 - 10:30

İngilizce

10:40 - 12:10

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00

Almanca

13:00 - 13:40

Teneffüs

13:40 - 13:50

Drama Atölyesi Sanat

13:50 - 14:30

Mutfak

14:40 - 15:20

İkindi Kahvaltısı

15:20 - 15:40

Mini Tarım

15:40 - 16:20

Kısa Film

16:20 - 16:50

Eve Dağılış

16:50 - 17:00

Çarşamba

Nöbet

08:30 - 09:00

Kahvaltı

09:00 - 09:40

Teneffüs

09:40 - 09:50

Hareket Eğitimi

09:50 - 10:30

Yüzme

10:40 - 12:10

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00

Almanca

13:00 - 13:40

Teneffüs

13:40 - 13:50

Duyu Atölyesi Kodlama

13:40 - 14:30

Seramik

14:40 - 15:20

İkindi Kahvaltısı

15:20 - 15:40

Doğa Oyunları

15:40 - 16:20

Kısa Film

16:20 - 16:50

Eve Dağılış

16:50 - 17:00

Perşembe

Nöbet

08:30 - 09:00

Kahvaltı

09:00 - 09:40

Teneffüs

09:40 - 09:50

Hareket Eğitimi

09:50 - 10:30

İngilizce

10:40 - 12:10

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00

Almanca

13:00 - 13:40

Teneffüs

13:40 - 13:50

Gezi (Okul Dışı Etkinlik)

13:50 - 16:20

Kısa Film

16:20 - 16:50

Eve Dağılış

16:50 - 17:00

Cuma

Nöbet

08:30 - 09:00

Kahvaltı

09:00 - 09:40

Teneffüs

09:40 - 09:50

İngilizce

09:50 - 10:30

Yüzme

10:40 - 12:10

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00

Almanca

13:00 - 13:40

Teneffüs

13:40 - 13:50

Ahşap Tasarımı Seramik

13:50 - 14:30

Drama

14:40 - 15:20

İkindi Kahvaltısı

15:20 - 15:40

Mini Tarım

15:40 - 16:20

Kısa Film

16:20 - 16:50

Eve Dağılış

16:50 - 17:00

Cumartesi

Tatil

08:00 - 17:30

Pazar

Tatil

08:00 - 17:30

monday

Nöbet

08:30 - 09:00
Instructor: Nöbet

tuesday

Nöbet

08:30 - 09:00
Instructor: Nöbet

wednesday

Nöbet

08:30 - 09:00
Instructor: Nöbet

thursday

Nöbet

08:30 - 09:00
Instructor: Nöbet

friday

Nöbet

08:30 - 09:00
Instructor: Nöbet

saturday

sunday

monday

Kahvaltı

09:00 - 09:40
Instructor: Kahvaltı

tuesday

Kahvaltı

09:00 - 09:40
Instructor: Kahvaltı

wednesday

Kahvaltı

09:00 - 09:40
Instructor: Kahvaltı

thursday

Kahvaltı

09:00 - 09:40
Instructor: Kahvaltı

friday

Kahvaltı

09:00 - 09:40
Instructor: Kahvaltı

saturday

sunday

monday

Teneffüs

09:40 - 09:50
Instructor: Teneffüs

tuesday

Teneffüs

09:40 - 09:50
Instructor: Teneffüs

wednesday

Teneffüs

09:40 - 09:50
Instructor: Teneffüs

thursday

Teneffüs

09:40 - 09:50
Instructor: Teneffüs

friday

Teneffüs

09:40 - 09:50
Instructor: Teneffüs

saturday

sunday

monday

Hareket Eğitimi

09:50 - 10:30
Instructor: Hareket Eğitimi

tuesday

Hareket Eğitimi

09:50 - 10:30
Instructor: Hareket Eğitimi

wednesday

Hareket Eğitimi

09:50 - 10:30
Instructor: Hareket Eğitimi

thursday

Hareket Eğitimi

09:50 - 10:30
Instructor: Hareket Eğitimi

friday

saturday

sunday

monday

tuesday

wednesday

thursday

friday

İngilizce

09:50 - 10:30
Instructor: İngilizce

saturday

sunday

monday

Yüzme

10:40 - 12:10
Instructor: Yüzme

tuesday

wednesday

Yüzme

10:40 - 12:10
Instructor: Yüzme

thursday

friday

Yüzme

10:40 - 12:10
Instructor: Yüzme

saturday

sunday

monday

tuesday

İngilizce

10:40 - 12:10
Instructor: İngilizce

wednesday

thursday

İngilizce

10:40 - 12:10
Instructor: İngilizce

friday

saturday

sunday

monday

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00
Instructor: Öğle Yemeği

tuesday

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00
Instructor: Öğle Yemeği

wednesday

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00
Instructor: Öğle Yemeği

thursday

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00
Instructor: Öğle Yemeği

friday

Öğle Yemeği

12:10 - 13:00
Instructor: Öğle Yemeği

saturday

sunday

monday

Almanca

13:00 - 13:40
Instructor: Almanca

tuesday

Almanca

13:00 - 13:40
Instructor: Almanca

wednesday

Almanca

13:00 - 13:40
Instructor: Almanca

thursday

Almanca

13:00 - 13:40
Instructor: Almanca

friday

Almanca

13:00 - 13:40
Instructor: Almanca

saturday

sunday

monday

Teneffüs

13:40 - 13:50
Instructor: Teneffüs

tuesday

Teneffüs

13:40 - 13:50
Instructor: Teneffüs

wednesday

Teneffüs

13:40 - 13:50
Instructor: Teneffüs

thursday

Teneffüs

13:40 - 13:50
Instructor: Teneffüs

friday

Teneffüs

13:40 - 13:50
Instructor: Teneffüs

saturday

sunday

monday

Ahşap Tasarımı Kodlama

13:50 - 14:30
Instructor: Ahşap Tasarımı Kodlama

tuesday

wednesday

thursday

friday

saturday

sunday

monday

tuesday

Drama Atölyesi Sanat

13:50 - 14:30
Instructor: Drama Atölyesi Sanat

wednesday

thursday

friday

saturday

sunday

monday

tuesday

wednesday

Duyu Atölyesi Kodlama

13:40 - 14:30
Instructor: Duyu Atölyesi Kodlama

thursday

friday

saturday

sunday

monday

tuesday

wednesday

thursday

friday

Ahşap Tasarımı Seramik

13:50 - 14:30
Instructor: Ahşap Tasarımı Seramik

saturday

sunday

monday

tuesday

wednesday

thursday

Gezi (Okul Dışı Etkinlik)

13:50 - 16:20
Instructor: Gezi (Okul Dışı Etkinlik)

friday

saturday

sunday

monday

Moda

14:40 - 15:20
Instructor: Moda

tuesday

wednesday

thursday

friday

saturday

sunday

monday

tuesday

Mutfak

14:40 - 15:20
Instructor: Mutfak

wednesday

thursday

friday

saturday

sunday

monday

tuesday

wednesday

Seramik

14:40 - 15:20
Instructor: Seramik

thursday

friday

saturday

sunday

monday

tuesday

wednesday

thursday

friday

Drama

14:40 - 15:20
Instructor: Drama

saturday

sunday

monday

İkindi Kahvaltısı

15:20 - 15:40
Instructor: İkindi Kahvaltısı

tuesday

İkindi Kahvaltısı

15:20 - 15:40
Instructor: İkindi Kahvaltısı

wednesday

İkindi Kahvaltısı

15:20 - 15:40
Instructor: İkindi Kahvaltısı

thursday

friday

İkindi Kahvaltısı

15:20 - 15:40
Instructor: İkindi Kahvaltısı

saturday

sunday

monday

Doğa Oyunları

15:40 - 16:20
Instructor: Doğa Oyunları

tuesday

wednesday

Doğa Oyunları

15:40 - 16:20
Instructor: Doğa Oyunları

thursday

friday

saturday

sunday

monday

tuesday

Mini Tarım

15:40 - 16:20
Instructor: Mini Tarım

wednesday

thursday

friday

Mini Tarım

15:40 - 16:20
Instructor: Mini Tarım

saturday

sunday

monday

Kısa Film

16:20 - 16:50
Instructor: Kısa Film

tuesday

Kısa Film

16:20 - 16:50
Instructor: Kısa Film

wednesday

Kısa Film

16:20 - 16:50
Instructor: Kısa Film

thursday

Kısa Film

16:20 - 16:50
Instructor: Kısa Film

friday

Kısa Film

16:20 - 16:50
Instructor: Kısa Film

saturday

sunday

monday

Eve Dağılış

16:50 - 17:00
Instructor: Eve Dağılış

tuesday

Eve Dağılış

16:50 - 17:00
Instructor: Eve Dağılış

wednesday

Eve Dağılış

16:50 - 17:00
Instructor: Eve Dağılış

thursday

Eve Dağılış

16:50 - 17:00
Instructor: Eve Dağılış

friday

Eve Dağılış

16:50 - 17:00
Instructor: Eve Dağılış

saturday

sunday

monday

tuesday

wednesday

thursday

friday

saturday

Tatil

08:00 - 17:30
Instructor: Tatil

sunday

Tatil

08:00 - 17:30
Instructor: Tatil